Spotkanie Przedwyborcze 2020 - informacje

Podstawowe informacje

Data:

Spotkanie Przedwyborcze w Wesołej odbędzie się w dniu 16 maja 2020 (sobota)

Miejsce Spotkania:

Prezentacja programów i dyskusja przedwyborcza odbędą się nieopodal pętli autobusowej przy ulicy Brata Alberta. 52°14'18.3"N 21°11'31.5"E. Mapa - poniżej:

Programy

Do wyboru (wyborów) proponujemy cztery, różniące się nieco, programy:

  • A  (jak Andrzej Sebastian) - około 1,7 jednostek krasomówstwa (w skrócie - km), 5 punktów programu, połączonych zgrabnie za pomocą faworków (wstążek) - tak, żeby ci, którzy jeszcze nie głosowali - oraz zupełnie początkujący elektorzy - mieli szansę się zorientować, co i jak
  • B  (jak Bosak-Biedroń) - około 2 jednostki km; 7 punktów programu. Program dla głosujących od niedawna
  • C (jak Cosiniak-Cidawa Czaskoski) - około 4,5 jednostek km; 12 punktów programu. To jest wyborczy program dla tych, którzy lubią sobie pogłosować
  • D (jak Duda) - około 6,7 jednostek km;19 punktów programu. To jest propozycja dla najbardziej zajadłych amatorów elekcji; takich, którzy nie boją się rzucić głową naprzód w demokrację. 

Początek Spotkania:

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 11:00. Ostatni wyborcy mogą zapoznać się z programem o godzinie 16:30

Biuro wyborcze rozpoczyna pracę o godzinie 10:30

Formuła:

Punkty programu wyborczego są widoczne, jak, nie przymierzając, lampiony. Akceptacja kolejnych punktów dokonuje się za pomocą systemu głosowania amerykańskiego (przedziurawienie karty wyborczej w odpowiednim miejscu). Uwaga - z uwagi na pandemię przechodzimy na e-voting, numery kart SI proszę wpisywać w formularzu zgłoszeniowym!

Świadczenia:

  • program wyborczy
  • pićku po wszystkim
  • może co jeszcze?... 

Zgłoszenia:

Rejestracja na Spotkanie odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy (do 15 maja, 12.00) na stronie Spotkania lub na miejscu w dniu Spotkania Wyborczego. Uwaga - wpisujemy preferowane godziny, żeby uniknąć tłoku przy czytaniu programów! Proszę zapisać to w rubryce: "uwagi" w formularzu! 

Wpisowe:

5 PLN od wyborcy; niepełnoletni 50% zniżki, nierejestrowani + 50% na rzecz Umiłowanych Kandydatów

Skargi, zażalenia, uwagi (oraz pochwały, przede wszystkim):

Komitet Wyborczy Teamu 360 Stopni