Spotkanie Wyborcze w Wesołej!

  Nasi drodzy! Jak wszyscy, jesteśmy żywo przejęci tym, co dzieje się w Polsce. Zbliżające się - choć w tym momencie, akurat chyba się oddalają - wybory prezydenckie, stanowią codzienny temat naszych rozważań i ulubioną kwestię rodzinnych dyskusji. Ach, któż zliczy te miłe godziny, poświęcone rozpatrywaniu tego, który z kandydatów najtrafniej odczytuje pragnienia i cele swoich współobywateli!

  Dlatego, nie możemy pozostać bierni. Chcemy, by w te debaty włączyła się jak najwieksza liczba Koleżanek i Kolegów w różnym wieku. Zapraszamy więc na Spotkanie Wyborcze, które planujemy przeprowadzić 16 maja w Wesołej.

  Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie tego przedsięwzięcia; tu jednak wspomnimy tylko, że przygotujemy dla Was do dogłębnego zanalizowania aż cztery programy wyborcze, w których będzie sporo punktów do przemyślenia. Można już zgłaszać się do udziału w Spotkaniu - przy czym, nalegamy, by zachować społeczny dystans i wskazywać godziny, które chcecie poświęcić na analizę programów. Do zobaczenia, miłośnicy demokracji!

Komentarze