E-voting i komunikat przed-przedwyborczy

  Drodzy Demokraci! Już jutro nasze święto, którego nie zakłóci nawet spodziewana rejterada z list wyborczych patronki jednego z naszych programów (tego na "C"). Spotkamy się, by dyskutować o programach - zgodnie z planem. Przypominamy, bo pojawiają się rozmaite głosy w kwestiach formalnych - że odpowiedzi na niemal wszelkie pytania dają:

  Z braku Jarosława na podorędziu, posługujemy się "informacjami". Tam znajdziecie godziny pracy biura Spotkania Przedwyborczego, coś na temat programów, lokalizację całego wydarzenia itp. Gdyby - przypadkiem - coś jeszcze trzeba było wyjaśniać, piszcie na adres naszego Komitetu Wyborczego, ale chyba nie będzie to konieczne.

Chcemy, natomiast, poruszyć kilka istotnych kwestii:

  1.  Ponieważ będziemy podczas Spotkania eksperymentować z e-votingiem, prosimy (nalegamy, wręcz) by stosowne numery kart SI (Systemowe Imponderabilia) zostały przez Was wprowadzone/dopisane do zgłoszeń. Oszczędzi to czasu i baterii telefonów na miejscu...
  2. Nawiązując do powyższego - karty SI można wypożyczyć na miejscu, datek na Komitet Wyborczy w wysokości 3 PLN lub mniej (gdyby był problem z wydaniem reszty ;)
  3. Dość spora frekwencja zapowiada się w godzinach 11.00-12.30; jesli ktoś może uczcić demokrację ciut później, unikniemy tłoku przy dyskusji o programach i zachowamy, jakże ważny wszak, społeczny dystans. Do wszystkiego.

 Zatem - prosimy o nadrobienie zaległości w rejestracji, zarejestrowanie się - kto tego jeszcze nie zrobił - i do zobaczenia! 

Komitet Wyborczy Teamu 360 Stopni